روش‌های بازگرداندن کالا

روش‌های بازگرداندن کالا

شرایط کالاهایی که قابلیت بازگشت دارند

  • برخی از محصولات مثل کیف، قاب، محافظ های صفحه نمایش معمولی و شیشه ای و کلیه کالا های مصرفی و غیر برقی و نظایر آن که در آنها صحت کالا در هنگام تحویل به مشتری شرط است، شامل   گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی   هستند.

 

  • محصولاتی که شامل   گارانتی 7 روزه مهلت تست   هستند، این مهلت از لحظه تحویل محصول توسط مامور پستی محاسبه می گردد و ملاک زمان سفارش محصول نمی باشد. لذا در صورت هرگونه تاخیر در ارسال محصول به هر علتی از طرف فروشگاه اینترنتی موبیلیکس هیچ نگرانی از بابت مهلت تست محصول خریداری شده نداشته باشید.

 

  • محصولاتی که شامل   گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی   هستند،   گارانتی 7 روزه مهلت تست   ندارند، اما در لحظه تحویل توسط شرکت پست در صورت عدم سلامت فیزیکی قابل برگشت خواهند بود. لذا خواهشمند است هنگام تحویل اینگونه سفارشات، شرایط فیزیکی را بررسی نموده و در صورت هرگونه مغایرت به مامور تحویل دهنده پستی مرجوع نمایید.
توجه : در مورد   گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی   فروشگاه موبیلیکس تنها در حین دریافت بسته بندی از مامور پست مسئولیت سلامت فیزیکی محصول ( از قبیل شکستگی، ضرب دیدگی، فرورفتگی، رنگ رفتگی، خط و خش و ... ) بر عهده فروشگاه میباشد و پس از تحویل بسته ادعا در این مورد مسموع نخواهد بود.
توجه : کلیه کالاهایی که از طرف فروشگاه موبیلیکس به عنوان هدیه ارسال میشوند، شامل   گارانتی 7 روزه مهلت تست   نمیشوند.
توجه : کالاهایی که به صورت پیش سفارش ثبت می شوند (یعنی محصولاتی که زمان ارسال آنها به آینده موکول شده است و بیش از 48 ساعت می باشد) امکان کنسلی پس از خرید ندارند. با این حال   گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی   یا   گارانتی 7 روزه مهلت تست   شامل این دسته از کالا ها نیز می شود.
توجه : تمامی تصاویر استفاده شده در فروشگاه موبیلیکس از تامین کننده کالاها اخذ و استفاده می گردد. بنابراین تفاوت در بسته بندی ملاک استرداد محصول نمی باشد و تنها در حالتی که مشخصات درج شده در صفحه محصول با مشخصات محصول ارسال شده مغایرت داشته باشد، مشمول تعویض یا استرداد می گردد.

 

  • محصولات مرجوعی توسط مشتری گرامی، تنها در صورتی وارد پروسه تعویض یا باز پرداخت وجه می گردند که شکل ظاهری محصول، لوازم همراه و بسته بندی محصول دچار تغییرات فیزیکی نشده باشد. به عنوان مثال در صورت پارگی جعبه محصول به شکلی که محصول به صورت مستعمل به نظر برسد، امکان بازپس گیری محصول وجود نداشته و محصول برای خریدار عودت داده می شود.

 

  • برای محصولاتی که شامل   گارانتی 7 روزه مهلت تست   می شوند، در صورتی که بخش فنی مشکل یا ایراد در محصول را تایید نماید، محصول جایگزین برای مشتری ارسال می گردد. استرداد وجه تنها در صورتی امکان پذیر است که فروشگاه موبیلیکس قادر به جایگزین کردن محصول نباشد.

 

  • محصولاتی که به صورت مستقل دارای   گارانتی شرکتی   هستند، تنها در 7 روز اول شامل   گارانتی 7 روزه مهلت تست   بوده و قابل برگشت به فروشگاه موبیلیکس می باشد و پس از آن در صورت بروز هر گونه اشکال باید به شرکت گارانتی کننده ارسال شوند.
توجه : موبیلیکس در قبال گارانتی محصولات هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد گرفت اما با هماهنگی های قبلی پذیرای برخی از محصولات باگارانتی در دوره بعد از 7 روز خواهد بود.

 

  • بدلیل نوسانات زیاد قیمت کالاهای ارائه شده در سایت قیمت ها لحظه ای میباشد، خرید مشتری به منزله خرید قطعی می باشد و در صورت تغییر قیمت ها درخواست تعدیل قیمت فاکتور مسموع نخواهد شد. لذا بازگشت محصول بدلیل کاهش قیمت محصول از طرف خریدار محترم قابل پذیرش نخواهد بود.

 

 شرایط گارانتی 7 روزه مهلت تست  
- اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا  7  روز پس از دریافت کالا، به موبیلیکس اطلاع داده شود.
- لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان 7 روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
- استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به موبیلیکس بازگردانده شود.
- برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
- این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه‌اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا) را شامل می‌شود.

 

شرایط برای بازگشت (استرداد) کالا

  • پیش از ارسال کالا، حتما با بخش خدمات پس از فروش موبیلیکس هماهنگی های لازم را انجام داده و به هیچ وجه هیچ کالایی را بدون هماهنگی قبلی به فروشگاه ارسال نکنید.

 

  • پس از پذیرش کالا کارشناسان حداکثر طی 72 ساعت کاری نتیجه تست را به مشتری اعلام میکنند.
توجه : این زمان از لحظه دریافت محصول از مامور پستی توسط فروشگاه محاسبه می گردد و ملاک محاسبه زمان ارسال محصول توسط خریدار نمی باشد.

 

  • در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد حداکثر تا 48 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز میگردد.
توجه : این زمان پس از طی 72 ساعت کاری بررسی کارشناسی محصول محاسبه می گردد و ملاک محاسبه زمان دریافت محصول توسط موبیلیکس نمی باشد.